RU | UA | EN
Логотип - Божена
  1. Головна
  2. /   Символи
  3. /   Створи оберіг

СТВОРИ ОБЕРІГ

Створи оберіг

Наше життя зовсім не просте: воно сповнене різних подій, проблем, небезпек. І звичайно ж, усі ми прагнемо у найскладніші чи найвідповідальніші моменти відчувати захист.

Наші предки використовували як обереги особливі символи та знаки, які втілювали в орнаментах вишивки, в розписах, в ліпленні та різьбленні. Особливо сильним оберегом вважався вишитий одяг. Символи та знаки захищали людину у важливі моменти її життя: народження, вікові посвяти, хвороби, одруження, народження власних дітей, інші обряди сімейної та календарної обрядовості.

Вироби-обереги від ТМ «БОЖЕНА» містять символи і знаки, котрі створять для тебе захист в особливі моменти твого життя, допоможуть подолати страхи і додадуть тобі впевненості у власних силах.

Вишиванка для твоєї дитини стане батьківським благословенням. Весільний одяг та рушники допоможуть молодій парі створити міцну і щасливу сім’ю. Сорочка для рідної людини, яка від’їжджає десь далеко, буде для неї захистом і зв’язком із родиною. Костюм для ділової людини захистить від заздрощів…

Тож створи свій оберіг і отримай захист!