RU | UA | EN
Логотип - Божена
  1. Головна
  2. /   Символи
  3. /   Відчуй силу роду

ВІДЧУЙ СИЛУ РОДУ

Відчуй силу роду

Головне призначення кожного з нас – це продовження роду.

Продовження і збереження роду лежить в основі всіх звичаїв та обрядів нашого народу, на родинних цінностях тримається світогляд слов’ян. З давніх-давен наші предки використовували сакральні символи та знаки, щоб захистити свій рід, зберегти любов, здоров’я і достаток. Вони наносили ці символи на одяг у вигляді вишитих орнаментів, на предмети побуту, на свою оселю. У кожній сім’ї формувалися власні родові символи, які передавалися з покоління в покоління, і в яких була сила їхнього роду.

Від матері до доньки передавалося весільне вбрання, що мало дарувати молодій жінці щасливу долю. На батьківську сорочку народжували дитину. Як обереги залишалися у спадок бабусині рушники. Тісний зв’язок із родовим древом робив людину сильнішою.

На жаль, ми втратили зв’язок зі своїм корінням, і через це почуваємося слабкими. Наші родинні зв’язки розриваються, а сім’ї руйнуються. Нерідко закрадаються й родові «прокляття»: алкоголізм, бездітність, ранні смерті в родині тощо.

Тому надзвичайно важливо повернутися до родинних цінностей, відродити родову символіку. І саме в цьому тобі може допомогти ТМ «БОЖЕНА». Ми створюємо одяг із символами, які мають родовий захист і допомагають вирішити родові проблеми. Сорочка із родовими символами допоможе тобі відновити силу роду, відчути зв’язок із предками та налагодити стосунки у твоїй родині.

Відчуй силу роду і пишайся ним!