RU | UA | EN
Логотип - Божена
  1. Головна
  2. /   Символи
  3. /   Зустрінь свою пару

ЗУСТРІНЬ СВОЮ ПАРУ

Зустрінь свою пару

Знайти гарну пару – значить мати щасливу долю. Адже коли сім’я гармонійна, коли є любов, порозуміння і взаємна підтримка, то буде і успіх, і достаток, і щастя. Якщо ж сімейне життя не складеться, то й щастя годі чекати. Тому пошук своєї духовної пари і створення сім’ї – один із найважливіших кроків для кожної людини.

Наші предки дуже велике значення надавали саме тим сакральним символам, які допомагають людині знайти свою пару, поєднатися із судженим та прожити з ним життя у любові та злагоді. Такі символи зображали на одязі парубків та дівчат, котрі вступали у період парубкування та дівування. Дівчата вишивали рушник долі, яким закликали свого судженого. В давнину існували навіть цілі обряди, коли дівчата на вечорницях, співаючи обрядові пісні, вишивали для себе сукні із символами, які мали притягнути до них єдиного, з яким проживуть щасливе життя. Сорочки із такими ж символами вишивали й жінки, котрі не зустріли свою пару, або ж овдовіли. Таку ж символіку наносили й на весільний одяг та рушники.

Традиція розстеляти перед молодими весільного рушника жива й досі, однак зазвичай ці рушники вишиті без розуміння цієї символіки, а сама техніка вишивки грубо порушується. Вишивальниці допускають переходи й вузлування, чим, самі того не розуміючи, плутають лінію долі молодої сім’ї. А молодята потім не можуть зрозуміти, чому зразу після весілля їх наче підмінили, і подружнє життя не клеїться.

Вишитий одяг від ТМ «БОЖЕНА» з особливими символами допоможе тобі зустріти чоловіка (чи жінку), що є найкращою для тебе духовною парою. А весільний рушник, вишитий з дотриманням усіх правил, стане запорукою довгого й щасливого подружнього життя. І не має значення, скільки тобі років чи який у тебе попередній досвід у коханні – кожна людина має стати щасливою в будь-якому віці.

Придбай собі чарівну вишиванку та рушник долі - і зустрінь свою пару!