Вишиванки Божени » Замовити торт у нас - простіше простого. Просто зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати підходящу начинку для торта.
Наші кулінари володіють своєю професією досконало. Роблячи замовлення , Ви замовляєте не просто дуже смачний торт, а невеликий витвір кулінарного мистецтва. Сучасні технології дозволяють створювати приголомшливі ефекти - спеціальні пристрої дозволяють наносити на торт кольорові фотографічні зображення з крему.
Замовити торт у нас - простіше простого. Просто зателефонуйте нам, і ми допоможемо підібрати підходящу начинку для торта. В каталозі Ви можете вибрати один з декількох сотень варіантів оформлення. Наш консультант може полегшити Вам завдання - просто опишіть по телефону для кого і з якого приводу Ви хочете замовити торт, і Вам буде запропоновано декілька найбільш підходящих варіантів на вибір. Ви можете зробити замовлення з доставкою торта в Санкт Петербурзі і передмістях на будинок або в офіс. Ми пропонуємо різні варіанти оригінальної доставки замовлення - торт може вручити казковий персонаж, зробивши з доставки невелике театралізоване дійство. Оплатити замовлення можна при отриманні торта.
Торти на заказ:
https://tortu.in.ua/
Виготовлення тортів - це ремесло лише частково. Для того, щоб торт захоплював не тільки смаком, але і зовнішнім виглядом, кулінар повинен бути художником. Мистецтво прикраси тортів - дар, яким володіють не багато.
Великий вибір спеціальних прикрас: різних фігурок, оригінальних свічок, стильних підставок дозволяє зробити Ваш торт унікальним, не схожим ні який інший.
Спробуйте торт перед тим, як замовити
У Вас попереду велика подія? Хочете бути впевненими в тому, що торт, який Ви замовите, насправді буде найсмачнішим?
Ми пишаємося своєю продукцією. Ті, хто хоч раз замовляв торт у нас, повертаються до нас знову і знову.

А може вам потрібно купити торт на замовлення в містах України: Київ, Одеса, Чернівці, Хархів, Дніпро, щоб організувати свято для молодіжної компанії? Торти-приколи і ексклюзивні торти на замовлення в Петербурзі будуть в цьому випадку дуже доречні. А якщо збирається компанія подруг, то ми зробимо для них торти-букети, торти-квіти, які вразять не лише своїм смаком, але і своєю красою. Прибутковий бізнес і улюблена робота, що приносить мені величезне задоволення і почуття самореалізації, почалася з маленького сімейного справи, коли ми зі свекрухою вирішили об'єднати наші кулінарні та комерційні таланти. Рішення змінити наше життя і втілити дитячу мрію стало першим поштовхом, результатом якого є приватна кондитерська в Санкт-Петербурзі «Торти на замовлення від Марії». З гордістю можу констатувати, що в 99% випадках наші замовники звертаються до нас знову з проханням спекти для них смачні десерти на свята чи просто так. А це говорить про багато що: про високій якості роботи і професіоналізм співробітників, про вміння правильно організувати виробничий процес і, звичайно ж, про нескінченної любові до своєї справи.
Сьогодні кондитерська «Торти на замовлення» - це:
Безперервний виробничий процес по виготовленню тортів, тістечок і десертів
Великий штат кваліфікованих кондитерів-декораторів, що працюють позмінно
Налагоджені поставки якісних і натуральних продуктів, що гарантують свіжість кожного виробу
Швидке виконання будь-яких, навіть самих складних замовлень, та ще більш швидка доставка
Великий вибір категорій для виготовлення тортів: дитячі, весільні, корпоративні, новорічні та інші, що дозволяють покупцеві вибрати те, що йому потрібно.

На правах реклами! Також реставрація ванн